Поштові відправлення як вид розкоші: нові тарифи "Укрпошти"

03.01.2020 11:17 81 0
Поштові відправлення як вид розкоші: нові тарифи "Укрпошти"
Прихід Нового року це не тільки святкові застілля і галасливі гуляння, але і нові закони і постанови українського уряду. Так, в Міністерстві юстиції розповіли про підвищення тарифів на відправлення на "Укрпошті".
Так, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), зареєструвала в Міністерстві юстиції постанову про підвищення тарифів для АТ "Укрпошта" від 10 до 12,5%. Згідно з новими схемами, за якими будуть обчислюватися тарифи на поштові відправлення, ціна на пріоритетні посилки зросте на 10%, а на непріоритетна посилки - на 12%. Також, були опубліковані докладні таблиці, за якими українці самі зможуть визначити вартість свого поштового відправлення. Поштові картки та листи згідно граничними тарифами, без урахування ПДВ, з 1 січня 2020 року:
Бандеролі згідно граничними тарифами, без урахування ПДВ, з 1 січня 2020 року:
Більш того, в уряді збільшили тарифи, за якими ціна на рекомендоване відправлення (будь то лист, картка або бандероль) зросте на 7-8 гривень поверх оплати за масу посилки (без урахування ПДВ). Нагадуємо, Курс долара-2020: що заклали в держбюджет Читайте також: Новорічний салют у Виноградові та Мукачеві (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...