Поруч із Закарпаттям чути моторошні трубні звуки (ВІДЕО)

07.04.2020 16:35 606 7
Поруч із Закарпаттям чути моторошні трубні звуки (ВІДЕО)
Що викликає такі страшні звуки точно не знає ніхто. Проте, на сьогоднішній день є дві рівнозначні версії цього феномена: а) Трубні звуки пов'язані з тектонічними процесами; б) Трубні звуки видають гігантські кораблі інопланетян. Турецькі сейсмологи зробили карту землетрусів: Виглядає це все дуже нездорово - серія М5.0 уздовж лінії одного розлому, на одній глибині, в один день. Лінія тягнеться від Ірану до Італії, тому уздовж цього ланцюга в самий найближчий час може і  "вибухнути". Тобто Італія, Греція, Туреччина, Іран. Механізму, який створив сейсмічну напругу ми не знаємо, але можна припускати, що посунулася Африканська плита і стала сильніше тиснути на гіпотетичну «Велику Адрію» - давню літосферну плиту, яка плаває в мантії під Європою. Якщо гіпотеза про «Велику Адрію» правильна, то ця плита поширюється аж до Норвегії і відповідальна за зону Вранча, так само як і інші загадкові сейсмічні осередки континенту. І зараз в підставі «Великої Адрії» пішли землетрусу, а сама плита десь в глибині видає якісь страшні звуки. Що можна тепер думати? Можна думати, що Європу чекає виверження вулкана, М9.0 або близько того, а виходячи із спостережуваних кореляцій "трубних звуків" і літосферних інцидентів - цих пригод потрібно чекати на другу половину квітня. Так само можна думати, що "трубні звуки" видають кораблі інопланетян. Це звичайно, більш заспокійлива версія, ніж мега-землетрусу, проте від "марсіан" ми теж не чекаємо благих вістей. Зазвичай поява перелацев нічого доброго не віщує, так що стежимо за розвитком подій. https://youtu.be/3SGiXyD7DJc https://youtu.be/_E4-b933CJo https://youtu.be/U1d4_YOVCbk https://youtu.be/7HPkIhkZNrg Джерело Нагадуємо, На Закарпатті у квартирі знайшли мертвим працівника митниці Читайте також:  Куди подівся депутат? На Закарпатті розшукують “слугу народу”
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Теги: Румунія
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 7

лариса

13 квіт. 2020 р., 10:59
я теж думаю що це якась процедура робiт так як зараз усi на карантинi тобто уся европа скажемо тишина люди дома не суетяться нема гуркiту самальотiв машин i ця процедура мае такий звук i все .

Ірина

11 квіт. 2020 р., 15:52
Звук з самого пекла

Василь Рудак

9 квіт. 2020 р., 01:38
То прокачуют тиск у трубах сам робив в братиславі прокладав цей трубо провід нічого дивного

Вита

8 квіт. 2020 р., 04:36
На компресорний газостанциях травлять газ в турбинах, я не раз таке чула.

Михайло

7 квіт. 2020 р., 22:07
Такі звуки можливо лунають з Закарпатських засекречиних мість проякі мало хто знає ( наприклад воєні бази і тощо )

Андрій

7 квіт. 2020 р., 20:08
Навіщо лякати людей? То Братиславська ТЕЦ так пару випускає. https://bratislava.dnes24.sk/bratislavcanov-rano-vystrasili-cudne-zvuky-o-co-islo-358404

Степан

7 квіт. 2020 р., 17:37
https://youtu.be/CGq2tzIfDtY
Тут і в 2014 р. таке було. В принципі і в 2013
Loading...