Популярний в Україні мобільний оператор підвищує вартість тарифів

01.10.2021 11:43 41 0
Популярний в Україні мобільний оператор підвищує вартість тарифів

У вересні-жовтні цього року мобільний оператор lifecell змінює вартість індивідуальних тарифних планів.

Про це повідомляє видання UBR.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Відомо, що деяким користувачам почали приходити текстові повідомлення з попередженням про підвищення розцінок. Наприклад, з 13 жовтня щомісячна вартість пакета "Смарт Лайф 2020" становитиме 150 грн замість колишніх 120 грн.

У lifecell підкреслили, що "вартість більшості чотиритижневий пакетів послуг в тарифних планах не змінювалася протягом 2021 року". Оператор зазначив, що "дотримувався попередньо оголошених обіцянок щодо гарантій ціни до 31 серпня по ряду тарифів, таких як" Інтернет Безмеж "і" Рівний Рік".

"Постійне зростання вартості електроенергії та плата за радіочастотний ресурс не дозволяють оператору залишати ціни на послуги для абонентів на колишньому рівні", – констатували у lifecell.

У компанії заявили, що якщо абонентів не влаштує нова вартість послуг, то вони можуть:

  • зареєструвати / персоніфікувати свій номер і отримати знижку;
  • скористатися послугою "Тарифна підписка" та оплатити пакет послуг на рік вперед, зафіксувавши вартість і додатково отримати знижку до 15%;
  • самостійно вибрати наповнення пакета послуг і, відповідно, його вартість, скориставшись тарифом "Хендмейд".

"На зростання ціни для абонентів вплинуло кілька факторів, головні з них – інвестиції, спрямовані на розвиток 4G-мережі по всій Україні, і підключення нових населених пунктів до швидкісного мобільного Інтернету", – пояснили в компанії.

У прес-службі lifecell відзначили, що робота над розширенням 4G-мережі відбувається відповідно до підписаного з урядом меморандуму про скорочення цифрового розриву між великими містами і селами.

Діючі ціни на популярні тарифи lifecell:

  • "Просто Лайф" – 70 гривень на 4 тижні,
  • "Смарт Лайф" – 100 гривень на 4 тижні,
  • "Вільний Лайф" – 150 гривень на 4 тижні.

Також є можливість "сконструювати" свій власний тариф, виходячи з індивідуальних потреб. Для цього потрібно скористатись тарифом "ХендМейд", а вже в ньому вибрати необхідні послуги.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...