Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Понад 40 тисяч закарпатців у 2019-у отримають більші пенсії

Йдеться про пенсійні виплати для непрацюючих осіб, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 січня 2019 року мінімальна заробітна плата зросла до рівня 4173 гривні. У зв’язку з цим, з 1 січня поточного року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих осіб, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків. Таких пенсіонерів в Закарпатській області – 41,7 тисяч осіб. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Зазначається, що в результаті перерахунку мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2019 року визначено на рівні 1669,2 гривні.

“Пенсії перераховано в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ. Середній розмір підвищення пенсійних виплат закарпатців з 1 січня п.р. становить в середньому 161,5 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Що стосується працюючих пенсіонерів, то їм перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

Також, як повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області, пенсіонерам, які досягнуть 65-річного віку в 2019 році, такі перерахунки проводитимуться з дня досягнення відповідного віку за наявністю у них необхідного страхового стажу.

Нагадуємо, Лісничий держлісгоспу попався на хабарі в $1500 (ФОТО)

Читайте також: Українців косить небезпечний недуг, помирають здебільшого діти: Закарпаття – не виключення

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...