Помста за пісню: 12 річному сироті анулювали заявку на участь в Нацвідборі на дитяче Євробачення (ФОТО)

17.08.2020 22:41 970 0
Помста за пісню: 12 річному сироті анулювали заявку на участь в Нацвідборі на дитяче Євробачення (ФОТО)

12-річному Максиму Ткачуку, який виконував відому радянську військову пісню "Смуглянка" на престижному конкурсі в Лондоні, відмовили в участі в Нацвідборі на дитяче Євробачення, незважаючи на те, що хлопчик-сирота лідирував в онлайн-кастингу.

Про це повідомляє "Страна.юа" з посиланням на бабусю школяра. Крім цього, з YouTube нацвідбору зникло відео, в якому Максим Ткачук виконав пісню "Джамайка" українською мовою. Зазначається, що хлопчик набрав більше 12 тис. лайків і більше 30 тис. переглядів, які гарантували йому участь в Нацвідборі.
"Мені натякнули, що через пісню"Смуглянка". З телеканалу ніхто не набирав і нічого не пояснив. Я б хотіла у них запитати, щоб вони мені особисто сказали чому. Дитина набрала більше 12 тисяч голосів, і більше 30 тисяч переглядів. Якщо правда, що через "Смуглянку", то я не знаю, тоді в нашій країні взагалі капець", - сказала бабуся хлопчика.
Бабуся додала, що хлопчик дуже засмутився через таке рішення. Заявку анулювали згідно з підпунктом “г” пункту 3.4 Положення про національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2020.
“Не здійснював концертну діяльність, виступи, участь у будь-яких публічних і / або приватних заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами і т.д. країни-агресора або на території країни-агресора, в Автономній Республіці Крим та / або на окупованій території України після 15.03.2014 і не планує, не здійснюватиме анонсів відповідних (ого) виступів (в) як в період до і під час проведення відбору, так і в період після відбору до дати фіналу Міжнародного конкурсу”.
  Нагадуємо: Максим Ткачук бере участь в Національному конкурсі «Дитяче Євробачення 2020» https://pershij.com.ua/maksym-tkachuk-bere-uchast-u-natsvidbori-na-dytiache-ievrobachennia-2020-video/ Читайте також: Хлопчик з села Турійськ заспівав радянську військову пісню “Смуглянка” https://pershij.com.ua/na-volyni-natsionalisty-zatskuvaly-12-richnoho-syrotu-iakyi-vyhrav-pisennyi-konkurs-v-londoni-foto-video/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...