Польщу та Чехію офіційно віднесли до “зеленої зони”: що це означає для українців

19.07.2020 22:55 2630 0
Польщу та Чехію офіційно віднесли до “зеленої зони”: що це означає для українців
МОЗ офіційно надало українцям оновлений список країн “зеленої” та “червоної” зон у зв’язку з епідемією коронавірусу. Особ , які повертаються з держав “зеленої зони”, до якої додали ще Чехію, Польщу та ще сім країн, не потребують проходження двотижневої самоізоляції. Про це заявив Максим Степанов під час брифінгу 19 липня, інформує “Це моя Україна“. Зокрема, до держав “зеленої зони” віднесли такі країни: Туреччина, Єгипет, Албанія, Болгарія, Чехія, Сербія, Хорватія, Польща, Греція, Угорщина та Латвію. Повертаючись з цих країн назад в Україну вам не потрібно буде здавати тест на коронавірус і проходити двотижневу самоізоляцію. Тоді як до “червоної” належать США, Вірменія, Ізраїль, Чорногорія, Росія, Молдова, Казахстан і Білорусь. За словами міністра охорони здоров’я, Кабмін оновив критерій віднесення країн до “зеленої” зони, збільшивши поріг активних хворих із 40 до 55 осіб на 100 тисяч населення для кожної країни.
“Після збільшення цього порогу наші громадяни, які повертаються з цих країн, не потребують проходження двотижневої самоізоляції”, – зазначає Степанов."
Читайте також: Aдaптивний кaрaнтин в Укрaїні діє до 31 липня. Проте стaном нa 19 липня 8 облaстей не можуть перейти до послaблення кaрaнтинних обмежень https://pershij.com.ua/zakarpattia-sered-8-oblastei-iaki-ne-hotovi-do-poslablen-karantynu-infohrafika/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...