Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Польща оголосила про скасування роумінгу для українців

Угоди можуть підписати вже в кінці 2019 року

Влада України і Польщі мають намір скасувати роумінг. Відповідну угоду можуть підписати ще до кінця 2019 року, заявив заступник глави МЗС Польщі Марчін Пшідач місцевому інформагентству PAP.

«З одного боку, мова йде про наближення правових систем країн-партнерів до європейських систем. Друга позиція Польщі – це ставка на галузеве співробітництво », – заявив Пшідач.

Він додав, що якщо країни Східного партнерства не можуть повністю адаптуватися до європейських стандартів, то вони можуть це зробити хоча б в окремих секторах.

Як приклад чиновник навів, зокрема, скасування оплати за дзвінки з роумінгу, яку відчули б на собі прості люди – в тому числі українці, які мешкають в Польщі. Як інший приклад Пшідач назвав можливість вкладення інвестицій в інфраструктурні проекти, які додатково б зблизили ЄС і країни партнерства.

Щоб зміцнити відповідальність країн за цю ініціативу в рамках Східного партнерства, представник зовнішньополітичного відомства також запропонував встановити головування учасників на ротаційній основі.

Джерело: ubr.ua

Нагадуємо: Пам’ятка закарпатським водіям: 10 конкретних підстав для зупинки автомобіля поліцією

Читайте також: Вже 1 травня в Україні запустять послугу перенесення телефонних номерів

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...