Головна » Життя

Поліція Мукачева провела правовиховну лекцію для школярів (ФОТО)

Основну увагу приділили правилам поведінки на дорогах, протидії булінгу та відповідальность за вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень

Сьогодні, 18 жовтня, правовиховну годину з учнями загальноосвітньої школи  № 11  провела старший інспектор ювенальної превенції  поліції Мукачівського відлілу Марина Ільтьо.

Поліцейська спілкувалися з п‘ятикласниками про їх поведінку у навчальному закладі, про необхідність  дотримання ними шкільного розпорядку та дисципліни, звернула увагу  учнів і на відвідування ними занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.

З хлопцями та дівчатами говорили і про поняття булінгу, про його види та як йому запобігти. Також спілкувалися на тему  прав та обов’язків дитини, про адміністративну та кримінальну відповідальність, що може стати результатом необдуманих дій неповнолітніх.

“Поліцейська надала поради учням, як не стати жертвою злочину та куди слід звертатись за допомогою, якщо виникають проблеми, – повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадуємо,Митні експерти Угорщини, Словваччини та України зустрілись на Закарпатті (ФОТО)

Читайте також: 11- річний школяр впав у 8-метрову яму (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 

 

 

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...