Поліцейські Закарпаття проводять роботу з неповнолітніми які перебувають на обліку

20.09.2018 07:56 17 0
Поліцейські Закарпаття проводять роботу з неповнолітніми які перебувають на обліку
Присутні обговорювали шляхи співпраці, які б сприяли превентивній діяльності і не допускали скоєння повторних злочинів неповнолітніми особами, які перебувають на обліку в поліції Днями відбулася робоча зустріч інспектора ювенальної превенції Ужгородського відділу поліції Світлани Косенко, представників служби у справах дітей, центру соціальних служб для дітей та молоді Ужгородської міської ради та відділом Державної пенітенціарної служби в Закарпатській області. Співрозмовники обговорювали  питання попередження вчинення повторних злочинів особами, які перебувають на обліку в органах поліції. Зустрічі такого характеру проходять систематично. Але бувають випадки, коли спільні робочі зустрічі проводяться і позапланово.
Як пояснив начальник сектору ювенальної превенції Андрій Курта: «В органах поліції Закарпатської області перебувають 194 неповнолітні, за скоєння ряду різних злочинів. З кожним із них працівники поліції проводять відповідну профілактичну роботу, з метою недопущення ними повторних злочинів, а також з метою доведення до дитини істини, що життя згідно законів, являється кращим і правильним, ніж життя «поза ним».  
Плідна робота ювенальної превенції разом із зацікавленими органами  спрямована на головний результат — аби кожен підобліковий неповнолітній в майбутньому став законослухняним громадянином України, повідомля відділ комунікації поліції Закарпатської області.  
Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...