Поліцейські Мукачівщини зустрілись з неповнолітніми правопорушниками

05.05.2018 09:46 20 0
Поліцейські Мукачівщини зустрілись з неповнолітніми правопорушниками
Працівники сектору ювенальної превенції поліції Мукачівського району спільно з представниками відділу з питань пробації та соціальних служб району зустрілися з дітьми, які перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень. Зустріч відбулась у адмінбудівлі Мукачівського районного відділення поліції. Ці діти перебувають під постійним та пильним контролем співробітників поліції та відповідних служб. І щоб уберегти підлітків від протиправної діяльності, з ними систематично проводиться індивідуально-виховна та профілактична робота. На обліку в Мукачівському районному відділенні  поліції знаходяться 16  підлітків, які в судовому порядку отримали покарання, не пов'язане з позбавленням волі. Як наголосила інспектор ювенальної превенції  лейтенант поліції Тетяна Когут, до таких дітей вони особливо уважні, йдеться в повідомленні Відділу комунікації поліції Закарпатської області.
«Ми спостерігаємо за дітьми. Нині  важливо, щоб у них  повірили та дали можливість виправити життєву помилку. Дітям обов’язково потрібно надати шанс. Коли вони відчувають, що дорослі намагаються зрозуміти і допомогти їм, вони демонструють готовність виправляти свої помилки, і тоді є шанс повернути їх на той шлях, з якого вони якось зійшли», – розповіла лейтенант поліції.
Далі була проведена профорієнтаційна бесіда з неповнолітніми на тему «Твоя професія – твоє майбутнє», також проведено «психометрію», надано індивідуальні консультації та інформацію про послуги, які надаються фахівцями центру.
Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...