Політик слова і непростої долі: заслуги Івана Різака пам‘ятають досі

22.09.2021 00:24 997 0
Політик слова і непростої долі: заслуги Івана Різака пам‘ятають досі

21 вересня свій День народження відзначив досвідчений політик, відомий і прогресивний губернатор Закарпаття (2002-2005р.р), громадський діяч, доктор фізико-математичних наук, переможець «Обличчя Закарпаття-99» у номінаціях "Закарпатський політик року", відданий і відповідальний керівник, людина слова і честі Іван Михайлович Різак!
Не можна не згадати політика, чиє ім‘я відоме кожному закарпатцю і не тільки за зразкову політичну діяльність і відданість своїй роботі.

Іван Михайлович - політик з великої букви, людина непростої долі, для якої не зважаючи ні на що служіння Батьківщині і своєму народові завжди було і є сенсом життя.
Будучи головою ОДА Закарпатської області йому вдалося вивести Закарпаття на перше і друге місця у 2003-2004 р.р. серед усіх областей України за показниками соціально-економічного розвитку та розвитку інфраструктури.
Освіта, медицина і культура завжди були пріоритетними напрямками діяльності Івана Різака. Він дбав про історичну спадщину Закарпаття і ніколи не залишався осторонь болючих питань закарпатців.
Іван Михайлович Різак був губернатором слова і рішучих дій на благо Закарпаття. Введення в експлуатацію кардіологічного центру, який майже два десятиліття стояв недобудованим, добудова нового корпусу обласної дитячої лікарні в Мукачеві, реставрація музею Й. Бокшая в Ужгороді і багато інших об‘єктів, які були занедбаними і непридатними - все це заслуга перш за все Івана Михайловича, який постійно дбав про Закарпатську область і зробив величезний внесок для розвитку Закарпаття.
Тож нехай усі добрі справи повернуться лише сторицею!

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...