«Поліетилен чи ми?»: на Закарпатті невідомі викинули в річку пресований поліетилен

16.10.2020 07:48 392 0
«Поліетилен чи ми?»: на Закарпатті невідомі викинули в річку пресований поліетилен
Про свою знахідку в соціальній мережі Фейсбук повідомив очільник Екологічного Руху та однойменного приймального пункту «Кольорові Баки» Віктор Бучинський. Тюки зі спресованим Поліетиленом було знайдено в селі Гать, що на Берегівщині.
"Я думав, що мене вже важко здивувати сміттям, але я помилявся. Подивіться, дехто вже викидає тюковану поліетиленову плівку. Це ж не просто викинуте сміття, а оброблене, тобто з-під спеціального пресу! ЛЮДИ, НАМ ТУТ ЖИТИ! ПОЛІЕТИЛЕН,ЧИ МИ? БЕРЕЖІТЬ ДОВКІЛЛЯ!!!" – написав Віктор, обурений своєю знахідкою.
В коментарях читачі припустили, що ймовірно відсортований низькоякісний поліетилен, який комусь виявився невигідним для продажу, і його позбулися таким чином. Люди обурені, вони вимагають від поліції дій, щоби покарати тих, хто свідомо забруднює довкілля.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: https://pershij.com.ua/peredbachennia-porady-ta-zasterezhennia-horoskop-na-16-zhovtnia/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...