Поки українська влада відмовляється приймати, чехи їдуть до Росії, щоб отримати вакцину від Covid-19

30.10.2020 13:54 863 0
Поки українська влада відмовляється приймати, чехи їдуть до Росії, щоб отримати вакцину від Covid-19

Туристичне агентство організовує для своїх клієнтів поїздку за російською вакциною проти коронавірусу.

Такий план прийшов від празького бізнесмена російського походження Андрея Костянтинова, який хоче зробити щеплення доступними для неросійського населення. Так звана поїздка Sputnik коштуватиме заявнику приблизно 30000 крон. Але чеські експерти скептично ставляться до його ідеї. 

"Я хотів надати чехам зв'язок з Росією, оскільки Росія - перша країна, яка розробила вакцину. Не ховайтеся за шторами чи за дверима будинку ізольовано», - пояснює бізнесмен Андрій Костянтинов.

 Вакцина під назвою Sputnik V була розроблена Інститутом Миколи Гамаледжі в Москві. Він використовував раніше розроблені вакцини проти Еболи та MERS, які він модифікував, щоб зробити нову вакцину ефективною проти коронавірусу. Однак його розробка супроводжується нестандартним процесом тестування. Росіяни схвалили цю речовину 11 серпня, перед початком третього етапу тестування, який контролює менш поширені побічні ефекти та загальну ефективність вакцини. Вакцина, яку досі не можна визнати безпечною чи ефективною, вже почав вводити російський уряд своїм громадянам. Першими його отримали переважно лікарі та медсестри. Однак кожен із широкої громадськості міг подати заявку безкоштовно. Офіційно вакцинація російською вакциною проти коронавірусу може бути розпочата на межі жовтня та листопада. Хоча вакцина призначена в першу чергу для задоволення внутрішніх потреб, за словами Костянтинова, для туристів це не проблема отримати вакцину. 

"У мене вже є контракти з найкращими клініками Москви, вакцинація за окрему плату не є проблемою", - говорить бізнесмен.

 За словами Костянтинова, клієнт, який оплачує цю поїздку за російською вакциною, повинен спочатку отримати офіційне запрошення від клініки. Виходячи з цього, клієнт отримає візу на час, необхідний для тестування. Вакцину вводять у дві дози з інтервалом у 21 день. Кажуть, що клініка не відмовляється робити щеплення іноземцям. 

"А якщо це не спрацює, я поверну гроші", - говорить Костянтинов.

 Клієнт заплатить 3 тисячі крон лише за бронювання цього "цілющого перебування". Окрім необхідних дозволів та отримання віз, умовою участі є також медичний огляд, негативний тест на коронавірус та негативний тест на антитіла, щоб вакцина взагалі мала сенс для замовника. Тоді загальна вартість проживання залежить від вимог клієнта, вона може становити від 30 тисяч крон і вище. 

"Це залежить від того, чи хоче він летіти на літаку вищого класу, де хоче жити в готелі, яку машину хоче забрати в аеропорту", - пояснює Костянтинов, додаючи, що саме це влаштовує його офіс під час поїздки. "Він також може вибрати, чи піде він на першу вакцину, а потім три тижні залишиться в Росії і де-факто відпочине там, ми влаштуємо для нього програму, театр, музей, цирк через наших партнерів, наскільки мені відомо. Або він може повернутися додому, почекати і знову прийти за другою вакциною за три тижні », - пояснює російсько-чеський бізнесмен.

 За словами Костянтинова, перші клієнти могли подорожувати поїздкою Sputnik приблизно за місяць. 

"Поки що ми складаємо список очікування кандидатів, з якими повільно починаємо займатися необхідною документацією", - сказав він, додавши, що вже має близько десятка.

   Мета - не заробити Чесько-російський бізнесмен наголосив, що не бачить прибутку за своєю ініціативою. 

"Ніхто мені не повірить, але я роблю це з людської точки зору. Мені шістдесят сім, і я дуже здивований і засмучений тим, як склалося все зараз», - пояснює він свою мотивацію. "Я отримую лише перші три тисячі від первинного бронювання, з якого я плачу своїм працівникам, які організовують і завершують весь процес подорожі клієнта", - додав він.

 Решта тридцять тисяч і більше мають подорожувати безпосередньо до окремих компаній, яким він замовляє посередницькі послуги. [gallery ids="261136,261137,261139,261140"]

Джерело

Читайте також: На Закарпатті новий рекорд: 316 випадків зараження COVID-19 за добу Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...