Покращення епідеміологічної ситуації: у Чехії дозволять ходити без масок

04.05.2021 16:51 296 0
Покращення епідеміологічної ситуації: у Чехії дозволять ходити без масок
У зв'язку з покращенням загальної епідеміологічної ситуації у Чехії уряд вирішив послабити деякі карантинні обмеження. Так, з 10 травня респіратори та маски потрібно носити лише у місцях з великим скупченням людей, а також у внутрішніх приміщеннях. Про це повідомив на прес-конференції міністр охорони здоров'я Петр Аренбергер. За новими правилами необхідно буде одягати засоби захисту органів дихання на відкритому повітрі тільки при зустрічі двох або більше осіб, і якщо вони не є членами однієї сім'ї.
"Ми повертаємося до режиму, що був восени минулого року, коли маски або респіратори були необхідні лише у внутрішніх приміщеннях і в місцях великого скупчення людей, де неможливо підтримувати санітарну дистанцію у 2 метри, наприклад, в громадському транспорті та на його зупинках", - сказав Аренбергер.
З 10 травня відкривається більшість магазинів. Але респіратори в них будуть обов'язковими, також буде застосовуватися правило — одна людина на 15 кв. м. А вже з 4 травня вакциновані громадяни Чехії, які повертаються в Чехію з країн із середнім і високим рівнем ризику, не повинні будуть здавати тест на коронавірус після прибуття. Іноземці люди повинні пройти тест на антиген або ПЛР. Зокрема, при поверненні з червоних країн люди повинні пройти ПЛР-тест не пізніше, ніж через п'ять днів після прибуття, а після прибуття з помаранчевих країн досить тесту на антиген.

ДЖЕРЕЛО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові карантинні обмеження в Угорщині: закарпатці вакциновані в Україні не зможуть отримати угорський "сертифікат безпеки" Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...