Погрожували працівникам і туристам: розбійний напад на гірськолижному курорті Закарпаття

09.01.2021 19:50 2240 1
Погрожували працівникам і туристам: розбійний напад на гірськолижному курорті Закарпаття

Про розбійний напад повідомили в соцмережі на сторінці ГЛК "Красія":

ГЛК "Красія" приносить вибачення за незручності, спричинені розбійним нападом та спробою бандитського захвату з ціллю вимагання.
Сьогодні вдень група молодиків з 40+ осіб вчинила розбійний напад на працівників комплексу та відвідувачів. Впродовж дня "візитери" перешкоджали діяльності комплексу, погрожували фізичною розправою та навмисне втручалися в роботу комплексу, псуючи обладнання.
Безпосередньо на працівників комплексу та на деяких відвідувачів було здійснено напад, після чого адміністрація викликала правоохоронні органи, однак конфлікт не було вичерпано, а молодиків, які погрожували усім, хто був на їхньому шляху та перекривали трасу, покарано не було.
Сподіваємося на втручання облосного керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та обласної влади.
Такі дії неприпустимі у цивілізованій, демократичній, європейській державі, де за Конституцією найвищою цінністю є життя та здоров'я людини!
Читайте також: https://pershij.com.ua/na-hirskolyzhnomu-kurorti-lavyna-znesla-budynky-z-liudmy-sered-pomerlykh-pivtorarichna-dytyna-video/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Земляк

9 січ. 2021 р., 20:22
Це закарпатські курорти, дєтка...
Loading...