"Подорожчають на кілька тисяч доларів": ціни на вживані авто зростуть

24.08.2020 20:49 1284 0
"Подорожчають на кілька тисяч доларів": ціни на вживані авто зростуть

Ціни на потримані автомобілі з США в Україні можуть різко змінитися, що пов'язано з ініціативою Кабінету міністрів щодо обмеження на ввезення в країну аварійних машин з-за кордону.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив автоексперт Станіслав Бучацький. За його словами, в Україні хочуть заборонити реєструвати автомобілі, які підлягають утилізації за кордоном. Наприклад, якщо людина купила авто, розмитнила його і відправилася реєструвати в сервісний центр, то може саме там отримати відмову.
"На цьому етапі теоретично можуть сказати, що ваші документи "не такі" - нам здається, що ваш автомобіль повинен бути утилізований десь у США", - пояснив Бучацький.
Він додав, що в такій ситуації людина буде шукати будь-які варіанти легалізувати цю машину в Україні, в результаті чого американські автомобілі можуть подорожчати.
"У кращому разі, вони подорожчають на кілька сотень доларів, які будуть витрачатися на "вирішення проблеми" постановки на облік. У гіршому варіанті - на кілька тисяч доларів, якщо ці автомобілі поїдуть через Грузію", - підсумував експерт.

ДЖЕРЕЛО

  Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...