Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Податок на авто: що очікує власників елітних автомобілів у 2019 році

Міністерство економічного розвитку опублікувало свіжий список елітних автомобілів, власники яких цього року повинні сплатити податок.

Транспортний податок в розмірі 25 тисяч гривень залишається на тому ж рівні, що і минулого року. Єдине, що змінилось, це перелік авто, за які стягується такий податок, – пише transkarpatia.
В 2019 чиновники включили в перелік 299 марок і моделей.

Минулого року список був довшим на 34 моделі.

Згідно українського законодавства, автовласник зобов’язані сплатити податковий збір з транспортних засобів, вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат. На початок 2019 року ця сума еквівалентна 1,565 млн. грн., тоді як у минулому поріг розкоші був встановлений на позначці 1,396 млн. грн.

Власники таких моделей як BMW X4 X3, а також Audi Q5. Можуть зітхнути з полегшенням і власники Ford Edge, та ін тепер звільняються від даного податку.

Втім не пощастить власникам розкішного електромобіля Jaguar i-Pace.

До слова, у 2018 таких авто в Україні придбали аж 13 одиниць. Разом з тим, чомусь зі списку розкішних зникли всі без виключення моделі Tesla.

Хоча нова Model S 2017 р. в. продається в Україні за ціною понад 3 млн. грн. – вдвічі дорожче встановленого законом порога.

Нагадаємо, Мережею поширюють лайфхак, як обдурити замовників фальсифікації на виборах, що вимагають фотозвіт від людини, яка взяла гроші за свій голос

Читайте також:  Внаслідок ДТП троє потерпілих опинилися у лікарні (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...