Подарувати враження: чому набирають популярності сертифікати на здійснення мрій

19.08.2021 19:15 635 0
Подарувати враження: чому набирають популярності сертифікати на здійснення мрій

Скільки разів доводиться задаватися запитанням: що подарувати тому, хто має все? Що оригінального вигадати? Зрештою, коли отримуєш у подарунок двадцяту кружку або десятий шарф, радість може взагалі стиратися. Ось чому виник протилежний тренд – дарувати не речі, а новий досвід.

Такий подарунок сприймуть однозначно краще, ніж першу-ліпшу дрібницю, яка потрапила на очі. 

  • Подарунок-враження – це шанс спробувати щось нове і незвідане
  • Спогади залишаться на все життя
  • Тому, хто дарує, непотрібно витрачати час на шопінг

Безліч неймовірних досвідів можна оформити як подарунковий сертифікат. Ось лише деякі з них.

 

Політ на літаку

Ваш другчи хлопець мріяв бути льотчиком? Піднятися у небо, сфотографувати місто з висоти пташиного польоту і потримати штурвал літака під наглядом пілота – ці враження йому подарує сертифікат на політ на літаку. Бути пасажиром літака – це одне, а стати причетним до керування – абсолютно інше. Вибух адреналіну забезпечений!

 

Спа-процедури

Від кількагодинного сеансу повного розслаблення і розкішного догляду не відмовиться жодна жінка. Їм так часто бракує часу на себе, що сертифікат на спа-процедури стане справжнім спасінням і бажаною зупинкою у вирі буднів. Масажі з аромаоліями чи воском, фруктові пілінги, шоколадні обгортання і фітобочки – спа-салони склали ціле меню для тіла.

 

Майстер-клас з гончарства

З дитинства нам подобалося м’яти і формувати руками податливі матеріали. Виготовлення власного виробу з глини пробудить ті самі відчуття і дасть змогу проявити творчі здібності, зробивши щось унікальне. А готовий виріб залишиться на пам’ять.

 

Політ на параплані

Неперевершена екстремальна розвага, яка може стати справжньою шокотерапією. Коли піднімаєшся до небес, всі проблеми залишаються на землі. Рекордна дальність польоту на такому літальному апараті склала понад 500 кілометрів. На перший раз рекорд навряд чи хтось поб’є, зате круті емоції отримає точно.

 

Майстер-клас з акрилового живопису

Для людини, яка захоплюється творчістю, заняття з майстром стане чудовим подарунком. Під час майстер-класу з живопису вона зможе втілити задум, який давно виношувала, або дізнатися тонкощі, яких раніше не знала. Акрил швидко висихає, тому насолоджуватися своїм творінням можна буде практично одразу. А його об’ємність зробить картину більш живою.

 

Створення картини у техніці флюїд-арт

Цікавий варіант арт-терапії – картину створюють, розливаючи фарбу на полотні. Вона тече і розпливається, набираючи довільних форм. Флюїд-арт – інтуїтивне мистецтво, котре дає вихід емоціям. Воно доступне навіть тим, хто не помічав у собі хисту до живопису. Кінцевий результат стане оригінальним доповненням до інтер’єру.

 

Поїздка на квадроциклі

Ревіння мотору, бездоріжжя, круті схили і глина з-під коліс. Подорож на квадроциклі за подарунковим сертифікатом Хмельницький – не для тих, хто боїться забруднитися. Вона подарує пригоди і драйв, яких часом так бракує у міських джунглях. 

 

Курс їзди на мотоциклі