Головна » Життя

Почалося падіння рейтингу Зеленського – опитування КМІС

Рейтинг лідера партії «Опозиційна платформа За життя» Юрія Бойка зріс

Також зріс рейтинг глави пртії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.
У жовтні в порівнянні з вереснем знизилася кількість тих, хто позитивно ставиться до діяльності президента України Володимира Зеленського.

Про це свідчать результати опитування КМІС, опублікованого в понеділок, 14 жовтня.
Згідно з опитуванням, позитивно ставляться до діяльності президента Зеленського в жовтні 66% (73% у вересні).
Також впав рівень схвалення у прем’єр-міністра Олексія Гончарука (з 17% до 10%) і спікера Дмитра Разумкова (з 33% до 27%).

При цьому показники Бойко збільшилися до 24% в жовтні з 20% у вересні. Рейтинг Юлії Тимошенко зріс з 19% у вересні до 23% в жовтні.
Рівень позитивного ставлення до лідера партії “Голос” Вакарчуку залишився незмінним – 25%.
Лідером за рівнем негативного сприйняття серед всіх політиків залишається Петро Порошенко. До нього негативно ставиться 65% (у вересні – 64%).

Опитування проводилося з 9 по 11 жовтня методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки телефонних номерів. В опитуванні взяли участь громадяни України від 18 років з усіх територій крім тих, що тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей. В ході опитування проведено 1200 інтерв’ю, похибка вибірки з вірогідністю 0,95 не перевищує 3%.

Залишити коментар

avatar
Іван
Гість
Іван

І не дивно, оскільки усі олігархічні ЗМІ зі всіх сил змішують з брудом нову владу. Вони відійшли від корита. А люди просто мають коротку пам’ять. Забули що мали вже за газ платити не по 6 грн а по 12 (бо так МВФ сказав), про долар по 28, про паливо по 32 а не по 28. Насиплють лапші повні вуха.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...