Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Найцікавіше

Півсотні флористів та 17 тисяч троянд: квітковий фестиваль у замку «Сент-Міклош» (ФОТО)

У Чинадіївському замку представили 17 тис троянд на фестивалі флористики

Півсотні кращих флористів України презентували грандіозні квіткові інсталяції у стінах старовинного замку.

Фестиваль кохання у замку Сент-Міклош проводять уже вчетверте. На території фортеці облаштували фотозони та атракції. Щоб прикрасити зовнішню частину споруди флористам довелося вигадувати справжні інженерні кріплення. Саме легенди старовинного замку стали справжнім магнітом для флористів усієї країни.

«Флористи полюбили це місце. Історія кохання княгині Ілони Зріні у стінах цього замку надихнула нас на те, що ми щороку приїжджаємо та влаштовуємо грандіозне свято троянд» – зазначила президент Асоціації українських флористів Ірина Білоброва.

Команди флористів у кожній кімнаті розмістили власні квіткові шедеври, у яких поєднали техніки макраме та квітів рослинного матеріалу. Деякі композиції створені командою квітникарів власне самого замку. Гостям фестивалю проводили екскурсії та організували майстер-класи зі створення ікебан. Таке квіткове дійство щороку  приваблює кілька сотень туристів, охочих на власні очі побачити трояндові шедеври.

Флористи мають тонке відчуття любові до природи, до краси. Вони нібито відчувають своїм обов’язком прийти у замок кохання та зробити його ще кращим – зазначив орендар замку Йосип Бартош.

Ще одна особливість свята – відкриття центральної частини парку, закладеного у 1749 році. Відтепер замок охоронятимуть грецькі статуї та барельєфи колишніх власників старовинного замку.

 Це знакова подія для нас, адже ми відкрили центральну частину парку. На відкриття приїхала королівська сім’я Габсбургів, що було особливо приємно. Ми представили фізичну частину парку, а змістовна буде формуватися Йосипом Бартошем, та його ідеї поки тримаємо у секреті» – зазначила дружина орендаря замку, мисткиня Тетяна Бартош.

Для гостей підготували різноманітні атракції, фотозони та театральні виступи. Зокрема, реконструкцію подій 15-го століття, де господар у бою відвойовував свою фортецю. Фестиваль триватиме два дні, тому всі охочі матимуть можливість побачити унікальне аранжування квітів у поєднанні з історичною епохою.

Тетяна Москаль

Нагадаємо, На Мукачівщині у замку «Сент-Міклош» відродили парк, закладений 270 років тому

Читайте також:Сусідню Угорщину засипало градом (ФОТО, ВІДЕО)

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...