Пів мільйона гривень за сім днів: як відпочиває син відомого закарпатського депутата від ПП "Рідне Закарпаття" (ВІДЕО)

14.09.2021 18:55 2526 0
Пів мільйона гривень за сім днів: як відпочиває син відомого закарпатського депутата від ПП "Рідне Закарпаття" (ВІДЕО)

Часто під приціл журналістської уваги підпадають діти високопосадовців, які відверто хизуються розкішним життя та чималими статками своїх батьків у соціальних мережах.

На цей раз звернув на себе увагу Андрій Петьовка - син Василя Петьовки, заступника голови партії "Рідне Закарпаття", яка славиться численними корупційними схемами, про них ми писали раніше.


Варто зазначити, що Андрій теж є членом партії "Рідне Закарпаття", а у 2020 році балотувався у депутати.

Андрій Петьовка не шкодує грошей на відпочинок, тому обирає найдорожчі готелі. Відтак, відпочинок у Дубаї за сім днів обійшовся молодому закарпатцю майже у півмільйона гривень. Не жалкує грошей Андрій й на свою молоду дружину, та щедро задарює коштовними подарунками. Серед них діамантовий ланцюжок вартістю близько 340 тис. грн.

Журналісти програми "Гроші" розповіли, як відпочиває син одного з найвпливовіших політиків краю та на що витрачає сотні тисяч гривень.


Нагадаємо, політична партія "Рідне Закарпаття" активно втрачає свій авторитет. Члени партії вдало будують свій контрабандний бізнес та намагаються повернути втрачений рейтинг та владу фейками й брехнею.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...