Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Підприємці Мукачева та Мукачівщини – “лідери” по крадіжці електроенергії

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за 2018 рік працівниками Товариства виявлено 1499 фактів крадіжок електричної енергії

Зокрема, було складено 1140 Актів про порушення Правил серед населення та 359 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого року було виявлено у Тячівському районі (239 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у всіх районах, з яких найбільше у м. Мукачево та Мукачівському районі (по 53 порушення відповідно). При цьому найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 8035,65 тис. грн., із яких:

  • у побуті – на суму 6052,05 тис. грн;
  • у юридичному секторі – на суму 1983,60 тис. грн.

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Нагадаємо, В Ужгороді студенти захищали свої творіння (ВІДЕО)

Читайте також:Яскраві поєдинки та бурхливі емоції: в Ужгороді завершився Чемпіонат Закарпаття з хокею (ВІДЕО)

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...