Головна » Життя

Піднімуть, але не відразу: яким буде прожитковий мінімум в Україні

Кожен українець буде забезпечений на рівні реального прожиткового мінімуму.

Про це йдеться в Програмі діяльності уряду, опублікованій на сайті Кабміну.

Про підвищення прожиткового мінімуму до рівня реального нова команда влади говорить не перший день. Ми вже писали про те, що в проекті держбюджету на 2020 рік Кабміну було доручено “вжити рішучих кроків”, щоб довести показники прожиткового мінімуму до реального рівня. Представник Кабміну у Верховній Раді Ірина Верещук пояснила, що “прем’єр поставив амбітне завдання збільшити [прожитковий мінімум] до 4,5 тис. Грн”.

Згадка про таку мету в законопроекті про бюджет на 2020 рік дозволяло припустити, що прожитковий мінімум постараються підвищити протягом саме 2020 року. Однак зі слів Олексія Гончарука під час презентації програми роботи уряду, скоріше, слід було, що це завдання більш віддаленого періоду.

“Для того, щоб забезпечити такий прожитковий мінімум, економіці необхідно вирости дуже сильно. За нашими розрахунками, мінімум – на 33%. Щоб кожна людина, яка потребує такої допомоги від держави, отримав достатньо грошей, щоб вважатися над межею бідності. Повністю це явище подолати в найближчі роки буде дуже складно, але ми точно хочемо наблизитися до вирішення цього питання “, – сказав, зокрема, прем’єр.

Нагадуємо, “Двері зачиняє водій”: маршрутки у Берегові вражають (ФОТО)

Читайте також: На Іршавщині арданівець попався з метамфітаміном (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...