Головна » Спорт

Під Міжнародні змагання на Мукачівщині зведуть льодовий палац?

На Мукачівщині активно готуються до організації ймовірного проведення Зимових дитячих міжнародних ігор у 2025 році.

Одним із важливих умов проведення таких масштабних змагань на Закарпатті, які вважаються дитячими олімпійськими іграми є наявність льодового палацу, де має пройти відкриття та закриття Ігор, а також змагання з хокею, фігурного катання та шорт-треку.

Тож вже нині організатори презентували проект майбутнього вигляду льодової арени, яка буде збудована в с.Кольчино, що на Мукачівщині, пише “ЗІ“.

Повідомляється, що, зі слів одного знатхненників проведення Зимових дитячих міжнародних ігор на Мукачівщині, голова федерації зимових видів спорту Закарпаття Василь Гісем зазначає наступне:

«Що вже в 2020 році має бути повністю виготовлена проектно-кошторисна документація, а в в 2024 році будівництво повинно бути завершене. Саме в цьому році новозбудований льодовий палац має прийняти серйозні випробування – змагання міжнародного рівня представників країн Вишеградської четвірки (Словаччина, Чехія, Польша , Угорщина), і, звісно, змагатимуться й наші спортсмени як господаріТакож зимовий палац окрім льодового катка матиме ще й аквапарк, який буде пристосований як для занять фристайлом-акробатикою, так і для плавання».

Вже нині розробляється програма навчань плаванню дітей шкільного віку Мукачівського району у майбутньому аквапарку.

Нагадаємо, що для проведення Дитячих зимових міжнародних Ігор на Закарпатті у 2025 планується задіяти потенціал практично усіх провідних зимових рекреаційно-туристичних комплексів Закарпаття.

Нагадуємо, ДТП на трасі «Мукачево-Івано-Франківськ-Львів», іноземець в реанімації (ФОТО)

Читайте також: Прикордонники Закарпаття потребують зв’язківців, фельдшерів та кухарів (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...