Під будівлею Закарпатської ОДА мітингують (ФОТО)

07.12.2020 12:03 473 0
Під будівлею Закарпатської ОДА мітингують (ФОТО)

В Ужгороді, під будівлею Закарпатської ОДА триває мирна акція протесту. Жителі сіл Буковець, Щербовець, Жденіївської ОТГ виступають проти видобування газу у Жденієві.

Всупереч численним зауваженням громадськості та чинному законодавству, Департамент екоресурсів Закарпатської ОДА видав позитивний висновок ОВД щодо діяльності Укргазвидобування на території Жденіївської ОТГ, яким схвалив видобуток газу під вершиною гори Пікуй на Воловеччині.
“Департамент екоресурсів Закарпатської ОДА, 4 грудня видав позитивний висновок ОВД щодо діяльності Укргазвидобування на території Жденіївської ОТГ. А також з урахуванням всієї інформації, зауважень та пропозицій, що надійшли протягом строку громадського обговорення, вважає допустимим провадження планованої діяльності. Ми були до цього готові. Тепер вся відповідальність за негативні наслідки для довкілля та населення сіл Розтока, Буковець, Щербовець, Збини, Жденієво, Підполоззя повністю лежить на чиновниках цього департаменту – Шпонтаку Ю. та Урисю І., Голові ЗОДА О. Петрові та Укргазвидобування”, – повідомляють мітингарі.
[gallery ids="265063,265065"] Читайте також: Відомо хто пройшов до Закарпатської обласної ради Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...