Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Перевозячи через кордон різні предмети, громадянам слід ретельно готуватися до поїздок

Державна прикордонна служба України продовжує вживати всі необхідні заходи, аби забезпечити комфортний перетин державного кордону для подорожуючих громадян.

В той же час важливим елементом залишається прикордонна безпека, зокрема недопущення незаконного переміщення через кордон заборонених предметів та речей.

Відмітимо, що на цей час трапляються спроби переміщення через кордон як самої зброї,  так й предметів, що мають ознаки такої зброї, а саме – муляжі зброї, театральні та кіно реквізити тощо. Як правило, такі предмети громадяни можуть перевозити з метою участі у різного роду фестивалях, реконструкціях історичних подій, змаганнях і т.п., – повідомляє Державна прикордонна служба України 

У зв’язку з цим Держприкордонслужба звертається до подорожуючих ретельно готуватися до подібних поїздок. Для запобігання можливих негативних наслідків та затримок на кордоні слід неухильно дотримуватися законодавства України щодо переміщення через кордон зброї (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/576-92-%D0%BF;https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98).

Організаторів різного роду фестивалів, історичних реконструкцій і т.п. просимо завчасно повідомляти Держприкордонслужбу та Державну фіскальну службу України про необхідність переміщення через державний кордон зброї, її муляжів або відповідного реквізиту, що імітує зброю. Це дасть змогу своєчасно отримати фахову консультацію та уникнути будь яких проблем під час подорожі.

 

Нагадуємо,“Євробляхи”: останнє попередження

Читайте також:Помер легендарний актор Пітер Фонда (фото)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...