Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Перевірки 2019: закарпатські школи, дитсадки та підприємців-харчовиків Держпродспоживслужба перевірить без попередження (ДОКУМЕНТ, ПЕРЕЛІК)

Затверджено план перевірок на 2019 рік  Держпродспоживслужбою та її територіальними органами.

Відповідний наказ від 27 листопада 2018 року № 965 «Про затвердження щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (в сферах безпеки і окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини)» оприлюднено на сайті відомства.

Слід зауважити, що перевірки будуть здійснюватися без попередження (повідомлення) оператора ринку, крім аудиту та інших випадків, коли таке попередження є необхідною умовою забезпечення ефективності державного контролю.

З повним переліком суб’єктів господарювання, яких перевірятимуть в населених пунктах Закарпатської області, можна ознийомитись у розділі 6 (сторінки 69-136) відповідного Додатку до наказу.

Водночас, варто зазначити, що аудит постійно діючих процедур проводиться за умови повідомлення оператора ринку не пізніше ніж за три робочих дні до здійснення такого заходу. Повідомлення будуть відправлятися рекомендованим поштовим відправленням з місцезнаходженням (місцем проживання) оператора ринку, яке значиться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, або по електронній пошті на адресу оператора ринку, зазначену в реєстрі, або вручатися особисто під розписку керівнику або представнику оператора ринку.

Саша Клімова

Нагадуємо, Відомо, хто й коли перевірятиме підприємства та підприємців Закарпаття у 2019 році (НАКАЗ, ПЛАН)

Читайте також: З 1 грудня зріс прожитковий мінімум

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...