Перетворилася майже на вбиральню: за неналежне утримання станції «Мукачівприлад» склали адмінматеріали на начальника відділу територіального управління «Укрзалізниці»

08.09.2021 11:53 546 0
Перетворилася майже на вбиральню: за неналежне утримання станції «Мукачівприлад» склали адмінматеріали на начальника відділу територіального управління «Укрзалізниці»

За зверненням небайдужих містян інспектори муніципальної інспекції здійснили виїзд на залізничну станцію «Мукачівприлад» та зафіксували неналежне утримання території, яка перебуває на балансі «Укрзалізниці».

За фактом порушення інспектори прийняли рішення скласти адміністративні матеріали на начальника відділу Львівського територіального управління «Українська залізниця» з вимогою усунути порушення в триденний термін. У випадку, якщо вимоги не будуть виконані, відповідальні за дану територію особи будуть притягатися до адміністративної відповідальності. Про це 7 вересня повідомило Управління муніципальної інспекції Мукачева.

Як стверджує начальник залізничної станції Мукачево Юрій Ярема, станом на 8 вересня сміття на станції «Мукачівприлад» прибрали, проте, очевидно, доведеться робити це знову, тому що люди постійно викидають непотріб. За словами начальника, за станом станції «Мукачіприлад» стежить інший структурний підрозділ.

На засміченість станції «Мукачівсприлад» містяни часто скаржилися  у соцмережах – у фейсбук-спільноті «Мукачево.SOS» користувач Владимир Горишняк нещодавно оприлюднив обурений допис, в якому стверджував, що платформа залізничної станції «Мукачево-прилад» перетворилася на вбиральню. 

«За рівнем пануючої тут  антисанітарії та шокуючим гідотством їй в місті немає рівних… Зрештою, якщо це - такий собі різновид діючої комунальної міської вбиральні "в законі", то не завадило б хоча поміняти вивіску, аби у туристів та гостей Мукачева "сральня" не асоціювалося з назвою самого міста» – йшлося у дописі.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...