Перемир'я в День примирення - Геннадій Москаль дав відповідь представникам Холмківської ОТГ

08.05.2018 12:21 31 0
Перемир'я в День примирення - Геннадій Москаль дав відповідь представникам Холмківської ОТГ
Логічне завершення створення нової ОТГ на Закарпатті. Ініціативна група створення Холмківської ОТГ зустрілась з головою Закарпатської ОДА, аби розставити всі крапки над "і". Раніше відомо, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль не підписував перспективний план створення ОТГ в області через недосконале законодавство. Він зауважив, що знайшов 12 невідповідностей у законі про добровільне об’єднання громад з Конституцією України. Також голова Закарпатської ОДА переконаний, що створення ОТГ призводить до просідання районних бюджетів.
"Я не хочу ні з ким сперечатися, створення нової ОТГ можливо обговорити без мітингів і криків", - заявив голова Г. Москаль.
Очільник Закарпаття звернувся з адміністративним позовом до Верховного Суду України щодо скасування окремих положень Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" із доповненнями, які вносилися Верховною Радою України в 2015, 2016 і 2017 роках. Рішення Верховного Суду як суду першої інстанції стане підставою для подальшого звернення з конституційною скаргою до Конституційного Суду України. На думку Москаля, ряд положень Закону суперечать Конституції України. Тому очільник запевнив ініціативну групу відстрокувати розгляд і підписання створення нової ОТГ до 31 травня у зв'язку з певними правками у законі. На кінець розмови голови та депутати сільских рад з очільником Закарпаття домовились про спільний фестиваль, який має об'єднати та тримати у мирі усю громаду.
"Ми створимо новий тематичний фестиваль. І адміністрація профінансує його на 50 відсотків. Це буде першим кроком до примирення", - заявив голова ОДА
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...