Переміг у лотереї: на Закарпатті шукають "власника" 600 000 гривень

25.09.2021 21:50 889 0
Переміг у лотереї: на Закарпатті шукають "власника" 600 000 гривень

Кілька тижнів тому відбувся розіграш відомої лотереї «Мегалот».

Відомо, що невідомий щасливчик, який купив білет на Закарпатті. Сума вийграшу становить 600 000 гривень. Проте, переможець досі не звернувся за виграшем!

«На жаль, власник призу досі не зв’язався з представниками компанії, хоча минуло вже більше трьох тижнів! Щиро сподіваємось, що найближчим часом він знайдеться. Припускаємо, що переможець просто забув перевірити свій лотерейний білет. Тож якщо ви купували «Мегалот», радимо ще раз переглянути результати розіграшу. Можливо, саме ви і є власником цього виграшу!

Якщо це так, то чекаємо на ваш дзвінок на безкоштовну гарячу лінію за номером 0800 21 00 65», – повідомляє менеджер зі зв’язків з громадськістю оператора державних лотерей«М.С.Л.» Альона Бурмістрова.

Хочемо нагадати, що свій виграшний білет щасливчик придбав в Ужгороді 1 вересня (тобто у день розіграшу) о 10:52 у супермаркеті «Вопак», що на вулиці Бестужева, 9. На лотерею він витратив 28 гривень.

Переможець правильно передбачив номери 6 кульок, які випали із лототрону у день розіграшу. А всього кульок було 42.

Що цікаво – власник виграшного білета був усього в одному кроці від зриву найбільшого джек-поту, що наразі розігрується в Україні!

Йому не вистачило вгадати тільки одну з дев’яти Мегакульок, які збільшують виграші. Якби вгадав, розмір призу склав би 11 600 000 гривень!

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...