“Пeнсiонeри лягaють в лiкaрні, щoб пoїсти нaхaлявy”, - чeргoвий чинoвник oскaндaливcя cвоєю зaявoю - ЗМІ

04.02.2020 12:28 106 9
“Пeнсiонeри лягaють в лiкaрні, щoб пoїсти нaхaлявy”, - чeргoвий чинoвник oскaндaливcя cвоєю зaявoю - ЗМІ

Власне, заступник міністра охорони здоров’я Михайло Мальцев і повинен забезпечувати громадянам адекватні умови лікування. І він упевнений, що саме цим і займається.

Зокрема, в Яйві (Пермський край РФ - ред.) він запропонував замінити цілодобове лікування на послуги денного стаціонару, а зайвий персонал і ліжко-місця в двох лікарнях скоротити.

Заступник міністра власною персоною приїхав розповісти про нескінченні плюси такої “оптимізації”. І ось його пряма мова:

Я вважаю, що персонал, який працює в нічні зміни, просто просиджує години і отримує зарплату ні за що. Ночами ніхто нікого в лікарні не лікує. Що стосується пенсіонерів, яким нібито життєво необхідний цілодобовий стаціонар, то можу з упевненістю заявити, що більшість з них не мають таких серйозних захворювань. Якщо хочете, 90% лягають в лікарню, щоб відпочити від домашніх справ і безкоштовно поїсти, заощадивши на продуктах. Це ще називається дармоїдство. І заради цього ми повинні витрачати мільйони бюджетних коштів? “, – заявив Мальцев всім присутнім.

Пенсіонери і незаможні останнім часом стали просто кісткою в горлі для чиновників будь-якого рівня. Вони без кінця звинувачують їх то в дармоїдство, то в ліні, то в алкоголізмі.

Висловлення Мальцева викликало хвилю обурення в мережі. Адвокат Алхас Абгаджава написав у Фейсбуці обурений пост:

"Послухай, Михайло Мальцев, скотина в піджаку! Я готовий штраф заплатити за образу. Причому, ображаю я зараз нещасну худобу, яка на відміну від тебе, користь приносить, а не шкоду.Так ось! Ти жер цю халяву в лікарні? І з якого переляку вона – халява? І чи багато ти, тварь, бачив необгрунтованих госпіталізацій пенсіонерів? Тут обґрунтованих-то люди не можуть добитися", - цитує видання.

Хто б натякнув чиновнику на необхідність не тільки стежити за промовою, а й нести відповідальність за свої слова.

МОЗ довелося вибачитися за висловлювання заступника міністра, а міністр охорони здоров’я регіону Оксана Мелехова «обіцяла провести роботу в цьому напрямку» зі співробітниками МОЗ, щоб згодом не допустити подібних висловлювань, уточнює ЗМІ.

Джерело

Нагадуємо, Мукачівські патрульні знайшли дитину (ФОТО) Читайте також: Раду охоронятимуть по-новому: не пускатимуть навіть нардепів
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 9

Олена

4 лют. 2020 р., 15:11
Це чиновник з Росії. Продовжуєте доказувати свою жовтизну

тофік

4 лют. 2020 р., 14:14
мальцев будь проклятий

наталья

4 лют. 2020 р., 13:57
а при чем к нам чиновник из РОссии

патриот

4 лют. 2020 р., 13:53
Очередное тупое быдло!!!...

патриот

4 лют. 2020 р., 13:52
Очередное тупое БЫДЛО !!!...

peter

4 лют. 2020 р., 13:32
Там нема Зе.херiв...

Jirka

4 лют. 2020 р., 13:26
Потвора,скот.Але Україна-недорозвинута держава.В Чехіі,наприклад-медичне страхування-ОБОВЯЗКОВЕ!!!Тому тут і транспорт в чудовому стані,і їжа в лікарнях.До якого стану треба довести народ,щоб пенсіонери виживали???

peter

4 лют. 2020 р., 13:24
Тепер будемо жерти те що обрали. Треба уважно читать бюллетень,i думати...

ося

4 лют. 2020 р., 12:38
пидер
Loading...