«Патріоти - За життя» вшанували пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни (ФОТО)

22.06.2020 12:11 56 0
«Патріоти - За життя» вшанували пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни (ФОТО)
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в понеділок, 22 червня, в Києві після церемонії покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави.
«22 червня 1941 року фашистська Німеччина віроломно вторглася, розпочала захоплення нашої території і знищення нашої нації. Ми, українці, в цій війні зазнали величезних втрат. Але мільйони людей прийшли на призовні пункти, щоб захистити свою Батьківщину. І вони віддали життя, щоб сьогодні у нас була можливість жити. Сьогодні ми, патріоти, віддаємо данину пам'яті тим, хто склав свої голови в ту велику війну, в якій ми перемогли фашизм і зло. І так буде завжди», - сказав він.
Ілля Кива підкреслив, що сьогодні необхідно захистити і зберегти героїчну історію і героїчне минуле наших предків.
«Ми - нащадки переможців, і цю пам'ять ми будемо передавати з покоління в покоління. Ця пам'ять буде лягати в основу виховання наших дітей, як це було з нами, коли батьки розповідали про подвиг, навчаючи нас любити Батьківщину. Ми зобов'язані захистити свою країну, свою історію, свій український народ. Ми, «Патріоти - За життя», будемо захищати мир, порядок, закон, нашу героїчну, звитяжну історію. Це і є стрижень сьогоднішньої нашої України, який збереже цілісність, державність і дасть можливість нашим дітям жити в тій країні, де не буде війни, хаосу, аморальності», - зазначив політик.
У свою чергу співзасновник Громадського руху «Патріоти - За життя», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний закликав політиків шанувати історію і не допускати роз'єднання українського суспільства.
«Хочу нагадати, що наш народ - великий і різноманітний. Частина наших предків воювали на іншому боці, але вони робили це не з доброї волі, а з примусу. І сьогодні ми хочемо нагадати владі, що ми - єдиний народ, і не можна допускати поділу суспільства за ознаками мови, віри, ідеології, ментальності», - підкреслив він.
[gallery ids="244585,244586,244583"]
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...