ПАТ “Укрзалізниця” продовжує будівництво “розумних” пішохідних переходів через колії

01.05.2019 20:12 48 0
ПАТ “Укрзалізниця” продовжує будівництво “розумних” пішохідних переходів через колії

ПАТ “Укрзалізниця” почала будівництво “розумних” пішохідних переходів через колії – вони вже є в Ірпені, Білій Церкві та Києві, - інформує видання businessua.com.

Нині їх лише три, але вони дозволили знизити статистику смертності під колесами поїзда майже вдвічі. Перші такі переходи з’явилися на території Південно-Західної залізниці – у найбільш населеному макрорегіоні України, де залізничні колії на багатьох ділянках перетинають густонаселені міста.
“До 2018 року ми обладнали три сучасних пішохідні переходи, в планах на 2019 рік – ще кілька десятків”, – розповів директор регіонального філіалу “Південно-Західна залізниця” Роман Веприцький.
Він пояснив, що місця для облаштування таких переходів обирали, виходячи зі статистики нещасних випадків. Нові переходи сконструйовані так, що не помітити поїзд, який наближається, просто неможливо.
“Ми розробили унікальні огорожі змієвидного типу. Це зроблено для того, щоб людина, ступивши на перехід, спочатку пройшлася трохи вздовж шляхів в одну сторону, потім – в іншу, подивившись, чи немає поїзду. Крім того, ми обладнали місце переходу світловою та звуковою сигналізацією, твердим нековзним покриттям, якісним освітленням та відеоспостереженням з фіксацією”, – розповів Веприцький.
Нагадуємо: Третій випадок за місяць: 7-класника вдарило струмом на даху потяга Читайте також: Неподалік Закарпаття зафіксовано випадки массового поширення раку картоплі Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...