Головна » Політика

Партія зрадників і сепаратистів подала голос за продовження війни, смертей та розрухи

Заява опозиційної платформи - За життя

Сьогодні партія “Голос” виступила з офіційною заявою, в якій закликала керівництво української держави заморозити мирний процес і вийти з Мінських угод. Фактично надовго залишити країну в стані війни, розколу і економічної розрухи, пише Zagittya.com.ua.

Цей заклик свідчить про розпач “партії війни” в українській політиці, чиїм рупором останнім часом став шоу-проект “Голос”. Осколки партії війни, які зазнали нищівної поразки на минулих виборах, лякають будь-які зрушення на шляху до миру. Очевидно, що об’єднання країни, мирне врегулювання конфлікту в Донбасі не входять в їх плани. Вони знають, що повернення Донецька і Луганська до складу України остаточно поставлять хрест на їх політичній кар’єрі. І заради збереження себе в українській політиці вони готові жертвувати життями людей, цілісністю держави і майбутнім країни.

Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ вимагає від СБУ, ГПУ та інших правоохоронних органів провести ретельне вивчення заяв партії “Голос”, як містять ознаки національної зради, сепаратизму і посягання на територіальну цілісність України.

Ми закликаємо керівництво української держави твердо слідувати по шляху мирного врегулювання, незважаючи на судомні спроби політичних радикалів і маргіналів всіх мастей цьому перешкодити.

Ми готові підтримати всі зусилля Президента України, спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності української держави. У нас є історичний шанс повернути мир країні і об’єднати український народ. Саме світу вимагали українські громадяни на президентських і парламентських виборах. Ті, хто піклується про благо країни і людей, не мають права відступати! Ми не відступимо!Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...