Парк Підзамковий в обласному центрі Закарпаття полонили Рататоски (ФОТО)

02.05.2019 16:47 56 0
Парк Підзамковий в обласному центрі Закарпаття полонили Рататоски (ФОТО)
Як повідомляє нтернет-видання "0312.ua", вивірки (Sciurus vulgaris), або, як ми звикли називати в побуті, білки, влаштовують своє житло на безпечній висоті, але не бояться спускатися на землю. Страх висоти у цих тварин відсутній взагалі і вони з легкістю переміщаються по верхівках дерев", - пише видання. Через свої унікальні якості ці тварини зустрічаються навіть в германо-скандинавській міфології. За легендами міфічна тварина Рататоск жила на світовому дереві –  Іґґдрасіллі, а її головним завданням була передача новин від орла на вершині дерева до дракона Нідгьоґґа, який оселився біля коріння. Передаючи новини білка часто плутала послання і ще більше посилювала ворожнечу між двома світами.
"Ужгородські білки, на противагу своїм міфічним предкам ніяких послань не передавали, але попри свою полохливість і обережність тварини підійшли на достатню для камери відстань і дали можливість зробити кілька чітких кадрів. Тож пропонуємо поглянути на мешканців зелених «висоток»", - йдеться у повідомленні.
Нагадуємо, На Закарпатті відкрили грибний сезон (ФОТО) Читайте також: У Чопі авто збило на смерть 21-річного хлопця (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...