Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Особливості весняного призову в Ужгороді на 2019 рік (Фото)

Двічі на рік у всіх областях України проводиться набір на строкову військову службу, в рамках якої в армію забирають тисячі українців.

Про особливості призову в 2019 році розповіли в Ужгородській міській раді.

Хто підлягає призову до армії в 2019 році?

Призовний вік в Україні у 2019 році встановлено на рівні 20-27 років. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, які визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних сил України.

Нагадаємо, що раніше призову в армію підлягали юнаки віком від 18 років.

Разом з тим, незважаючи на підвищення віку призовників-строковиків, молоді люди 18-19 років вправі пройти службу в армії на добровільній основі (за контрактом).

Який термін служби в українській армії? Згідно ст. 23 ЗУ «Про військовий обов’язок и військову службу» термін служби в армії становить: 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра.

Які терміни проведення призову на строкову службу в 2019 році? Як і раніше, у 2019 році в Україні буде проведено дві хвилі призовів у армію — весняний та осінній. Терміни проведення призовної кампанії на строкову військову службу визначаються щорічно Указом Президента України.

 

Нагадаємо,  Водіям дозволили не возити з собою автоцивілку

Читайте також: Закарпатських ромів штрафують за невиконання обов’язків щодо виховання дітей

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...