Головна » Найцікавіше

Осередок антисанітарії та бруду – у центрі Мукачева (ФОТО)

Покинутий об’єкт у центрі Мукачева став осередком антисанітарії

Колишній розважальний заклад у центральній частині Мукачева – занепав, приміщення нагадують смітник, тільки небезпечний, особливо для дітей.

Мукачівці пам’ятають кафетерій у центральній частині міста – на розі вулиць Валенберга та Мічуріна, неподалік набережної.

Наразі заклад не працює. Як кажуть місцеві мешканці, підприємець збанкрутував, і заклад за кредитні борги відібрано банком.

Зауважимо, приміщення не огороджене, вільний доступ до нього має кожен охочий, а як видно на фото – тут полюбляють «відпочивати» місцеві безхатьки та любителі міцних напоїв. Небезпечне місце також приваблює дітлахів, які можуть поранитися склом або іншими небезпечними предметами.

Зазначимо, що об’єкт у центрі міста залишився поза увагою зі сторони влади та, позаяк, органів, що відповідають за належний санітарний стан. Всі об’єкти нерухомості, незалежно від форми власності, повинні бути убезпечені від посторонніх та утримуватися в належному стані, щоб не становити небезпеку для оточуючих. Якщо ж будівля визнана безгосподарною, тоді її станом опікується міська влада.

Нагадаємо, За дивних обставин на Виноградівщині померло немовля

Читайте також:Темні вулиці з відкритими люками та ямами – реальність мешканців мікрорайону Паланок


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...