Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

Оренда землі збагатить бюджети чотирьох районів Закарпаття

Аграрії придбали права оренди на дев’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності

На земельних торгах, які були проведені у жовтні  цього року  Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, аграрії придбали права оренди на дев’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 210 гектарів. Вони будуть використовуватися аграріями для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Строк оренди цих ділянок становить 7 років.

За користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів щорічно буде надходити орендна плата у розмірі понад 234 тисячі гривень, – повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області

Нагадаэмо, Перечинські поліцейські викрили двох неповнолітніх у майновому злочині

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Читайте також: Луценко подав заяву про відставку – ЗМІ

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...