Оренда авто у Києві: які існують опції

14.09.2021 16:43 318 0
Оренда авто у Києві: які існують опції

Починаючи з 2000-х, Київ був і залишається флагманом ринку прокату авто в Україні. У столиці безліч можливостей взяти авто в оренду – починаючи від великих міжнародних контор і завершуючи приватними автовласниками.

Іноземні фірми

У столиці та великих містах України працюють відділення міжнародних компаній з прокату авто, які зазвичай дислокуються поблизу аеропортів та залізничних вокзалів. Там світові лідери розраховують «впіймати» іноземних туристів, які звикли до їхніх послуг. Для деяких категорій подорожувальників орендувати авто, опинившись у чужій країні – це норма. Прилетівши до Києва літаком, вони не хочуть відмовлятися від комфорту особистого автомобіля.  Ціни у таких фірм на рівні європейських, що прийнятно для приїжджих із Заходу. Для оплати необхідна банківська картка, на якій заблоковують суму застави. Машини в автопарку – не старше двох років. Віддають авто застрахованим і з повним баком палива, і в такому самому стані його слід повернути. Найпопулярніші автомобілі економ-класу, а також компактні і повнорозмірні позашляховики.

У 2020 році ринок оренди авто в Україні обвалився через те, що кордони закрили, а найбільшу частину клієнтської бази складали іноземні гості. Тим не менш, певною мірою зріс внутрішній попит на оренду автівок на різний термін.

Місцеві фірми 

Останнім часом з’явилося багато приватних фірм, які пропонують прокат авто в Києві. Розміри автопарків варіюються, але в них можна знайти будь-що, від малолітражок до автомобілів бізнес-класу і спорткарів. Багато таких фірм обслуговують корпоративних клієнтів. Для звичайних клієнтів оренда у середньому коштує від $45 за добу, проте ціна залежить від класу авто. Для того, щоб скористатися послугами, як правило, потрібно сплатити заставу, але все більше компаній пропонують опції оренди без застави. Подібні фірми іноді розширюють автопарк за рахунок того, що беруть для здачі в оренду автомобілі у третіх осіб, з якими діляться прибутками – щоправда, стежачи, щоб авто були не старі і пройшли техогляд. 

Автовласники

Є абсолютні одинаки, які підзаробляють, виставляючи у мережі оголошення про здачу авто у оренду. Ціни на оренду авто безпосередньо у громадян щонайменше удвічі нижчі, ніж у прокатних фірм, проте неможливо повністю виключити технічні проблеми у таких машин, які однозначно старші, ніж у спеціалізованих сервісах. Одна з найпоширеніших пропозицій у цій категорії – авто на весілля. Молодята задля такого щасливого дня готові добряче розщедритися, на чому орендодавці не проти заробити. 

Приватні автомобілі ходять по рукам, як тільки можливо – їх віддають в оренду в тому числі для роботи у таксі. Іноді таким чином намагаються знайти заняття «євробляхам», яким ще не назбирали на розмитнення.

Каршерінг

Розвинені у Києві також каршерингові сервіси. У комерційному сенсі каршерінг – це, по суті, різновид короткострокової оренди. Автівку можна взяти на кілька хвилин, годин або діб. Може розглядатися як альтернатива таксі, лише без таксиста.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...