Оптимальне проєктування автобану до Закарпаття: Словаччина виділяє 750 000 євро

01.06.2021 19:21 244 0
Оптимальне проєктування автобану до Закарпаття: Словаччина виділяє 750 000 євро
У східній Словаччині триває підготовка до будівництва швидкісного автобану D1, зокрема ділянки від міста Кошице до кордону з Україною. Міністерство транспорту та будівництва Словаччини замовило мультимодальне дослідження вартістю 750 000 євро - як найкраще спроєктувати цю автостраду. У ході дослідження буде оцінено найбільш підходящий маршрут і спосіб будівництва. Як повідомив державний секретар міністерства транспорту Ярослав Кмеш після з'єднання Братислави з Кошице автострада D1 буде продовжуватись приблизно на 70 кілометрів у напрямку до українського кордону. Попередня вартість - 1 млрд євро. За його словами, в інтересах Словаччини бути пов'язаною зі своїм східним сусідом якісною інфраструктурою.
"Хороші міжнародні зв'язки допомагають покращити економічне та соціальне зростання країн. Мультимодальне дослідження вартістю 750 000 євро включатиме також проєктування окрім автомобільних доріг й залізничний транспорт", - додав Ярослав Кмеш.

ДЖЕРЕЛО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автотроща в Ужгороді: трьох людей терміново госпіталізували (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...