Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Опозиційна платформа – За Життя” вимагає прийняти закон про парламентську опозицію

Відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді.

Як зазначається у документі, прийняття закону про парламентську опозицію дозволить врегулювати правові відносини у сфері здійснення опозиційної діяльності у Верховній Раді, визначити місце парламентської опозиції у функціонуванні суспільства та держави, окреслити принципи, за якими будуються відносини між коаліцією депутатських фракцій та парламентською опозицією, забезпечити законодавчі гарантії діяльності опозиційних сил, представлених у Верховній Раді.

Конструктивна діяльність парламентської опозиції у демократичних державах забезпечує конкуренцію альтернативних напрямів розвитку та діяльності різних сфер суспільного життя і залежить, зокрема, від рівня її формальної інституалізації та можливості впливу на законодавчий процес.

У зв’язку з цим для забезпечення належного виконання своїх функцій опозицією необхідно та вкрай важливо на законодавчому рівні прописати дієві гарантії діяльності парламентської опозиції у Верховній Раді України, – зазначають у представленому законопроекті депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Парламент – це не тільки більшість, у жодній демократичній країні не буває так, щоб опозиція була фактично позбавлена законодавчої ініціативи. Тому що опозиція має контролювати владу і працювати на державу, на людину так само, як і більшість», — підкреслив один із авторів законопроекту, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.

Нагадуємо, Як закарпатські бракон’єри нищать рибу (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: «Жахливого крику обійнятих полум’ям людей я ніколи не забуду»: річниця трагедії яка сколихнула Закарпаття

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...