Головна » Життя

Оновлений сезон з “Першим”: на телеканалі стартує одразу кілька нових та модернізованих програм

Авторські програми про натхнення, успіх, велике і таємниче та нові "дитячі" перевірки вразять глядачів

Новий сезон з новими програмами та ще цікавішим контентом. Новинки кіно та пізнавальні передачі. Власні соціальні проекти та відверті експерименти. Це і не тільки в осінньому ефірі “Першого”.

«Ідея на мільйон»

«Ким зараз працює головний двієчник вашого класу в школі?» – таке провокативне запитання колись поставив один із користувачів порталу TheQuestion. І на подив покірливим відмінникам, часом спритність та креатив можуть стати дороговказами до успіху. Бути свідомим – добре, утім для справжнього злету цього не достатньо. У більшості найманих працівників старанність залишається непоміченою, а потенціал – нерозкритим. Та ми знайшли ентузіастів, які змогли об’єднати зусилля та власним прикладом довели – немає межі можливостям.

«Ідея на мільйон» – проект про успішних закарпатців, які довірилися інтуїції та розпочали власну справу. Сьогодні – вони відомі в Україні підприємці, дехто з яких уже встиг вийти на міжнародний ринок. Проте колись про такий успіх вони могли тільки мріяти. Що ховається за ширмою достатку? Скільки необхідно вкласти, щоб отримати перший прибуток? Та головне – як знайти свою нішу, у якій Ви неодмінно станете професіоналом?

Ці питання ми поставили тим, хто точно розуміє ази ведення бізнесу. Та вміє знаходити баланс між душевним завзяттям та фінансовими цілями. Про особисті невдачі, історії доленосних збігів та секрети досягнення результатів – дивіться у програмі «Ідея на мільйон».

Наші історії – ваше натхнення.

 

Соціально-важлива програма “Дитячий захисник”

 

Це не просто перевірка освітніх закладів на дотримання санітарних умов та пошук так званих недоліків у шкільних їдальнях.

“Дитячий захисник” – це той, до кого може звернутися кожна дитина і кожна мати з наболілою проблемою або життєвою ситуацією, яку ми допоможемо вирішити. Діти – соціально-вразлива категорія населення, яка не в змозі себе захистити самостійно. Покликання програми – усіляко сприяти тому, аби вони отримували усе для того, щоб вирости гідними громадянами суспільства, без відчуття “обділених”, “непотрібності” і тотальної байдужості з боку оточення.

Команда проекту підіймає серйозні теми. Їх хвилюють умови, у яких зростає нове покоління. “Дитячий захисник” – це так звана “реформа” у ставленні до дітей, у розумінні важливості виховної ролі, спрямованої, як не дивно, на державні установи, чиновників та персонал навчальних закладів. Тут не шукатимуть винних, а вимагатимуть недопущення помилок.

А головна мета – покращити умови життя дітей та захистити їх від реалій минулої епохи.

ЕМО – новий телепроект

Проект створений аби розлого розповісти про психологічні та емоційні стани.

У кожній програмі ви будете отримувати зрозумілу інформацію, яка допоможе владнати стосунки із вашим внутрішнім світом та соціальною впевненістю. Це поєднання фахової думки та натхненної гри артистів театру. І все заради того аби донести – що кожен день вашого життя цінний, прекрасний та унікальний. Ми зачіпатимемо найважливіше.

Новий сезон проекту “Краса по-закарпатськи”

– must have для кожної жінки!

Щомісяця даруємо можливість дізнатися про передові технології у сфері новітньої косметології, відчути ефект і ефектно виглядати! Це спільний проект телеканалу телеканалу і провідної клініки апаратної косметології Закарпаття. Дізнавайтеся з нами про важливе в догляді за своїм тілом та отримуйте фахові рекомендації від провідних спеціалістів. Почніть любити себе, і вас полюбить ввесь світ!

Великі таємниці Церкви  в телепрограмі “Церковне закулісся”.

Знайомство під незвичним ракурсом із найцікавішими місцинами і буттям православних громад Закарпаття, неординарними церковними постатями, які життям досягають святості, продовжують нові випуски, які розширюють медійні горизонти. Ми впевнені: прекрасне поруч з нами і хочемо надихнути глядачів красою незвіданих святинь!

Ми розпочали не просто подорожі Україною, а справжні паломництва в місця, де відбуваються чудодійні зцілення й переміна бачення світу. Відчуття справжнього, божественного, щастя існує вже тут, на землі – і цю істину ми далі будемо передавати у телепрограмі

 Залишити коментар

avatar
Анна Шпілька
Гість
Анна Шпілька

Завжди рада бачити ,а ще краще почути ! З повагою Ганна Федорівна !

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...