Олександр Усик: "Не потрібні мені ніякі зірки героя" (ВІДЕО)

01.08.2018 20:08 18 0
Олександр Усик: "Не потрібні мені ніякі зірки героя" (ВІДЕО)
На початку заходу чемпіон подякував усім, хто його підтримував, а також передав привіт всім, хто поливав його брудом через те, що він провів бій в Москві. Про це з місця події повідомляє кореспондент "Вістей".
"Поливайте нас всяким брудом, нас це тільки радує", - заявив Усик.
Спортсмен також відмовився від звання Героя України, яке йому висловив бажання вручити прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Не треба мені нічого давати. Просто не заважайте мені йти тим шляхом, яким мене веде Всевишній. Мені не потрібні зірки Героя, для частини населення України я і так герой. У мене є визнання, а зірки у нас і так дають, кому попало . Краще б ті, хто постійно кричить по телевізору з будь-якого приводу, повернули в країну світ і підняли пенсії ", - сказав Усик.
Боксер додав, що до висловлювань різних політиків, яким не подобається те, що спортсмен боксував в Росії, він ставиться з гумором і всерйоз їх не сприймає.
"Я можу вийти на ринг один проти всіх хейтерів разом узятих. Один буду битися з усіма невдоволеними. А українцям я раджу не дивитися телевізор. Вони там мелють, що попало. Нехай краще говорять гидоту на мене, ніж на когось іншого. Я не ображаюся ", - заявив Усик.
https://www.facebook.com/jurismikpress/videos/114936696105748/ Нагадаємо,  Усик переміг Брієдіса у півфіналі Світової суперсерії боксу

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...