Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Кримінал

Оголошено про підозру чиновнику Ужгородської міської ради

Прокуратура оголосила про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, за погодженням Ужгородської місцевої прокуратури, директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 КК України (невиконання службовою особою законних вимог депутата місцевої ради).

Зокрема повідомляється, що в ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, всупереч  своїх службових обов’язків, не організував належний розгляд депутатського звернення та не надав у визначений законом строк депутату міськради запитувану інформацію.

“Натомість, посадовець необґрунтовано відмовив у наданні інформації, посилаючись при цьому, начебто на відсутність причинно-наслідкового зв’язку між інтересами виборців, депутатською діяльністю заявника та запитуваною інформацією”, – йдеться у повідомленні.

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі ВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Ужгородська місцева прокуратура й надалі процесуально тримає хід досудового розслідування на контролі.

Нагадуємо, Одразу на перерву: у Мукачівському міськрайонному суді на черговому судовому засіданні у справі Михайла Глеби розпочали судові дебати

Читайте також: В Україні стартує третій, щорічний всеукраїнський конкурс журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...