Огляд популярних ресторанів з безкоштовною доставкою піци в Житомирі

27.09.2021 18:55 275 0
Огляд популярних ресторанів з безкоштовною доставкою піци в Житомирі

Коли потрібно швидко отримати смачну піцу у офісі або вдома, ми в першу чергу обираємо ресторани з послугою доставки замовлення. Наприклад, https://zhitomir.monopizza.com.ua/, з радістю доставить ваше замовлення у найкоротші терміни. Особливо привертають увагу ті заклади, які пропонують цю послугу безкоштовно. У Житомирі кількість їх постійно зростає, більшість намагається таким чином привертати увагу клієнтів.

Monopizza

Коли потрібно швидко та безкоштовно отримати смачну піцу, обов’язково розгляньте меню Monopizza. Тут смачні страви за італійськими рецептами, різноманітні варіанти піци, салати та закуски.

Можна отримувати їжу за низькими цінами, якщо постійно звертати увагу на акції та користуватися пропозиціями закладу. Monopizza любить балувати гостей, тому знижки тут надають на постійній основі. Потрібно лише обрати тей варіант, який вам більше подобається.

Доставка швидка – це велика перевага закладу. Тут досить швидко готують страви, що дозволяє за короткий час їх доставляти до клієнта. Середній термін очікування складає приблизно півгодини. Доставка безкоштовна за умови придбання страв на 150 гривень чи більше. Але ця сума не може нікого злякати, бо це вартість мінімального замовлення, кого не достатньо для двох людей.

Маріо

Відомий у місті ресторан Маріо також пропонує безкоштовну доставку страв до клієнтів, але якщо вартість замовлення складає 250 гривень. В іншому випадку потрібно доплатити за роботу кур’єра 50 грн для містян та 100 грн для жителів району.

У меню є багато цікавого. Крім піци клієнти можуть замовити салати, пасту, чудові закуски, десерти. Сервіс відмінний, заклад має дуже зручний сайт або приймає замовлення по телефону.

Otto Miracoli

Справжня італійська піца від Otto Miracoli вражає різноманітними смаками. Тут особлива увага приділяється тим інгредієнтам, які відносяться до класичних італійських. Смак неперевершений, тому обов’язково спробуйте її.

Отримати замовлення можна вдома чи на роботі. Доставка працює швидко, кур’єри добре знають місто та вирушають до замовника щойно отримують гарячі страви. За послугу доставки платити не потрібно, якщо клієнт замовляє на 350 гривень. В іншому разі оплата доставки складає приблизно 50 грн.

НZ

Чудово про себе заявляє доставка по місту від закладу НZ. Вибір страв у закладі досить великий. Тут можна обрати закуски на будь-який смак, чудову піцу, бюргери та навіть суші. Їжа буде гарячою, бо для транспортування використовують спеціальну упаковку.

Швидкі, привітні кур’єри обов’язково у короткі терміни привезуть ваше замовлення за адресою. За послугу платити не потрібно. Якщо загальна вартість замовлення складає більше 250 гривень. А от у разі меншої сум мит потрібно доплатити 50 гривен кур’єру. Але оплата за замовлення рідкість, бо складно встояти перед таким чудовим вибором смакоти.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...