Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Одразу два штормові попередження: жителів Закарпаття інформують про надзвичайну небезпеку

В області утримується значна сніголавинна небезпека.

Як повідомляє Закарпатський центр з гідрометеорології, 17 – 18 квітня на високогір”ї східної частини Закарпатської області очікується значна снiголавинна небезпека (IIІ рiвень) по свіжевипавшому снігу, на високогір”ї західної та центральної частини – низька снiголавинна небезпека (1 рiвень)

“Протягом 18-20 квітня на більшій частині території області збережеться висока (4-й клас) та надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека”, – інформують синоптики.

Нагадуємо, Москаль: «Поки всі стояли й кричали з трибуни Верховної Ради про свої заслуги – Медведчук визволяв полонених» (ВІДЕО)

Читайте також: Нащадків дракона помітили на Закарпатті (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...