Один із найпопулярніших санаторіїв на Закарпатті призупинив свою роботу

03.12.2021 13:33 3351 0
Один із найпопулярніших санаторіїв на Закарпатті призупинив свою роботу

Синяк — бальнеологічний та гірськолижний курорт, розташований в селі Синяк біля смт. Чинадієве Закарпатської області. Санаторій спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, кістково-м'язової та нервової системи.

Головним лікувальним фактором курорту є Синяцька сірководнева вода. За хімічним складом вода слабо сульфідна, мало мінералізована, сульфатна, натрієво-кальцієво-магнієва, слабо лужна.

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Чинадіївської селищної ради Василь Арендаш на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук зазначив, що із 3 грудня ДП санаторій "Синяк" тимчасово призупинив свою діяльність на невизначений термін.

За його словами, причиною є непомірні, необґрунтовані та економічно невигідні ціни на енергоносії, зокрема ціна на газ по 36,6 грн. за 1 м.куб.

"Сумно констатувати той факт, що більше 150 працівників санаторію, які переважно є жителями (Чинадіївської – ред.) громади, практично залишились без заробітної плати, а бюджет громади буде недоотримувати близько 200 000,00 грн. податків щомісячно", – зазначив він.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...