Очільник Закарпатської облради спростував фейкову інформацію про закриття 15 обласних комунальних медзакладів краю

19.10.2021 17:25 749 0
Очільник Закарпатської облради спростував фейкову інформацію про закриття 15 обласних комунальних медзакладів краю

Впродовж декількох днів мережею шириться інформація про нібито закриття 15 обласних комунальних медзакладів Закарпаття.

Очільник Закарпатської облради Олексій Петров спростував цю інформацію та заявив, що ще влітку обласна рада запустила процес аудиту ефективності роботи близько 130 наших комунальних установ за участі депутатів та фахівців окремих галузей.

За його словами, на початок жовтня з'явилася повна картина у цих КП тож тільки зараз почали робити перші кроки для покращення їх роботи.


"Оскільки чимало керівників та іншого адмінперсоналу закладів, які заплановано РЕФОРМУВАТИ, а не закрити, буквально приросли до своїх посад, то, логічно, що таке рішення викликало їх обурення", - пояснює Олексій Петров.


Як ми повідомляли раніше, наразі з 5000 працівників медустанов облради понад 2000 не є медиками. Таку інформацію під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС озвучив секретар комісії Євген Мешко.

Очільник облради зазначив, що ймовірно серед них є й близькі родичі, друзі головних лікарів та й взагалі «мертві» душі, які насправді можуть перебувати, наприклад, на заробітках.
 

"Зарплатня керівників цих закладів іноді у 10 разів вища за платню інших медиків" - констатував Петров.


Завдяки проект рішення планують:

 

  • зекономити кошти на преміях керівникам і на оплаті необов’язкового персоналу;
     
  • заощаджені кошти спрямувати у ту ж медицину, у той же заклад, де їх акумульовано:
     
  • на зекономлені кошти закупити обладнання для збільшення пакетів від НСЗУ, збільшити зарплати працівникам і найголовніше — покращити медпослуги для закарпатців.
     

"Відомий на всю Україну позитивний приклад Мукачева зі збільшеними у рази зарплатами лікарів, та максимальним спектром безкоштовних медпослуг показує, що ми — на правильному шляху", - підсумовував очільник Закарпатської облради.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...