Обвалений аварійний міст на Великоберезнянщині мали відремонтувати, але не встигли (ФОТО)

16.06.2020 21:16 162 0
Обвалений аварійний міст на Великоберезнянщині мали відремонтувати, але не встигли (ФОТО)

На Великоберезнянщині у селі Лубня, яке розташоване в долині річки Лубні, правої притоки річки Уж, на автодорозі 070202 Лубня-Держкордон з Польщею, сьогодні в другій половині дня, через паводок було зруйновано міст обласного значення.

Це важливий інфраструктурний об'єкт. Адже міст стоїть на дорозі, яка веде до пункту пропуску Лубня- Волосате. Поблизу кордону з Польщею, за 7 км від залізничної станції Ставне.  Від його відновлення залежить розвиток туризму та транскордонного співробітництвата в регіоні.

Як повідомив Перший com.ua голова Великоберезнянської РДА - Шніцер Ігор Романович, зруйнований міст перебував в аварійному стані. Із-за гірського наводнення міст зруйнувався остаточно. Проектно-кошторисна документація для капітального ремонту і реконструкції вже була затверджена. Міст було заплановано відремонтувати через місяць.

Керівництов району відразу виїхало на місце події. Завтра будуть приймати рішення, як тимчасово відновити в в'їзд у село. 

Нагадуємо: У містах каналізаційні стоки не справилися із прийомом великої кількісті води https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-velyka-voda-pavodok-znyshchyv-mist-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...