Обрання нового очільника Закарпатської облради: фракції зробили спільну заяву

03.11.2021 13:51 1019 0
Обрання нового очільника Закарпатської облради: фракції зробили спільну заяву

Нагадаємо, 28 жовтня було достроково припинено повноваження голови Закарпатської облради Олексія Петрова.

Напередодні чергової сесії облради сьогодні, 3 листопада, було оприлюднено текст заяви фракцій партій «Рідне Закарпаття», «ЄС», «Батьківщина» та «Команда Андрія Балоги».

З тексту випливає, що вже завтра депутати можуть визначитися з тим, хто стане новим головою ради.

"28 жовтня 2021 року депутати Закарпатської обласної ради VIII скликання підтримали дострокове припинення повноважень голови ради Олексія Петрова, і повинні обрати нового голову. Саме тому на завтра, 4-того листопада, заплановано друге пленарне засідання, 4-ї сесії Закарпатської обласної ради, під час якого депутати мають визначитись із тим, хто стане новим головою Закарпатської обласної ради.

Запрошуємо всі політичні сили приєднатися до цього процесу та запропонувати своїх кандидатів на цю посаду", - йдеться у спільній заяві.

"Ми переконані, що в інтересах всього Закарпаття процес обрання нового голови ради має пройти швидко та прозоро, оскільки перед нашим регіоном, як і перед усією Україною, стоїть багато складних завдань, серед яких боротьба з епідемією COVID-19, подолання її соціально-економічних наслідків та стабільне проходження нового опалювального сезону. Просимо, політичні сили, громадськість та правоохоронні органи Закарпаття підтримати демократію в нашому краї", - додають у заяві.

Читайте також:

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...